KARABÜK OVACIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK BAŞVURUSU

ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK BAŞVURUSU
ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK BAŞVURUSU

2016-2017 Öğretim Yılı ücretli öğretmenlik başvuru sistemimiz açılmıştır. Kişiler başvurularını aşağıdaki açıklamalar doğrultusunda yapacaklardır.

1- Türkçe, İlköğretim Matematik, Fen Bilimleri/Fen ve Teknoloji, Sosyal Bilgiler, Türk Dili ve Edebiyatı, Tarih, Coğrafya, Matematik (Lise), Fizik, Kimya, Biyoloji, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Yabancı Dil (Almanca, Fransızca, İngilizce branşlarında müracaat edecek adaylar 20 Ağustos 2016´da yapılan Alan Sınavı KPSS 121 puanları açıklandıktan sonra başvurularını yapacaklardır.

2- Yukarıda sayılan branşlarda alan sınavına girmeyenler başvurularını 22.08.2016 tarihinden itibaren yapabileceklerdir.

3- Yukarıda sayılan alanlar dışındaki diğer alanlardan mezun olan lisans ve önlisans mezunları  başvurularını 22.08.2016 tarihinden itibaren yapabileceklerdir. Bütün alanlar için KPSS puanı en son yapılan sınav puanıdır

Başvuru formu kaydedildikten sonra değiştirilemediğinden kişilerin başvurularını yukarıdaki  ve Ücretli Öğretmenlik Başvuru Formu’ndaki açıklamaları dikkatlice okuyarak yapmaları gerekmektedir.

Başvurunuzu yapmak için TIKLAYINIZ

Hükümet Konağı Kat 4 Ovacık/KARABÜK - 0370 877 10 12

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.