KARABÜK OVACIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Bahattin ÇELİK´in vedası..

06.08.2012 tarih ve 473 sayılı müşterek kararname ile ilçemiz kaymakamlığına atanan ve 2 yıl boyunca İlçemizde göstermiş olduğu görevinden sonra Mardin ili Vali Yardımcığı atanan İlçemiz Kaymakamı Sayın Bahattin ÇELİK 18.09.2014 Perşembe günü ilçemize veda etti. Bu zamana kadar İlçe Halkımızın gönlüne taht kuran Sayın Çelik, daire amirlerimiz, memurlarımız ve halkımızın katılımlarıyla uğurlandı. Müdürlüğümüz olarak Sayın Kaymakamımıza yeni görev yeri olan Mardin ili Vali Yardımcılığı görevinde başarılar diler, iki yılı aşkın bir zamanda gerek Ovacık ilçemiz için gerekse birlikte çalışmış olduğu iş arkadaşlarına göstermiş olduğu sıcak kanlılık, sevecenli davranış, ilgi ve alakanız için teşekkür eder başarılarının devamını dileriz.  İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü  
Bahattin ÇELİK´in vedası..

Bahattin ÇELİKin vedası..Bahattin ÇELİKin vedası..Bahattin ÇELİKin vedası..Bahattin ÇELİKin vedası..Bahattin ÇELİKin vedası..Bahattin ÇELİKin vedası..Bahattin ÇELİKin vedası..Bahattin ÇELİKin vedası..

Hükümet Konağı Kat 4 Ovacık/KARABÜK - 0370 877 10 12

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.